30 تراكتور سازی جوانان خیردرصد از سهام باشگاه تراکتورسازی به موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر واگذار شد
باشگاه تراکتورسازی تبریز ضمن عقد قرارداد با موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر به عنوان حامی مالی تیم فوتبال بزرگسالان این باشگاه، 30 درصد از سهام خود را به این مجموعه واگذار کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر، در مراسمی که در محل باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز برگزار شد، مهندس رحیم قاسمی مدیر عامل موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر و سردار محمد حسین جعفری مدیرعامل باشگاه  تراکتورسازی، دیدار و پس از آن با امضای قراردادی موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر به عنوان سهامدار و حامی مالی تیم فوتبال تراکتوسازی تبریز انتخاب شد.
موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر، دو فصل پیش نیز اسپانسر تراکتورسازان بود و اکنون مجددا به عنوان حامی مالی پرطرفدارترین تیم شمالغرب کشور انتخاب شده است.
بر اساس قرارداد منعقد شده، موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر 30 درصد از سهام باشگاه تراکتورسازی را خریداری و امروز یک میلیارد تومان از این بابت به حساب باشگاه واریز کرد و قرار است بقیه مبلغ سهام خریداری شده را نیز طی روزهای آینده پرداخت کند.
باشگاه تراکتورسازی به لحاظ مالی این روزها دچار مشکل شده بود و به گفته مسئولان این باشگاه، تنها مشکلی که می تواند مانعی برای نتیجه گرفتن تیم تراکتورسازی در رقابتهای لیگ برتر فوتبال کشور باشد، نبود پول است که به نظر می رسد با حمایت موسسه جوانان خیّر، این مشکل سرخپوشان بزودی برطرف شود.


جوانان خیر به زبانهای دیگر
صفحات سایت
تعداد کل صفحات : 0          
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic