تبلیغات
جوانان خیّر ایران - كاروان جهیزیه جوانان خیر


كاروان جهیزیه جوانان خیر
به مناسبت نیمه شعبان و از سوی موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر اهدا می شود؛ 170 مجموعه جهیزیه برای خانواده های نیازمند در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان و اردبیل
     به مناسبت نیمه شعبان سالروز میلاد مبارک و خجسته  یگانه منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر (عج) کاروان اهدا جهیزیه به نوعروسان خانواده‌های نیازمند از سوی موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر در ‌‌استان  های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان و اردبیل به حرکت در خواهد آمد.
به گزارش روابط عمومی موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر به مناسبت ایام شعبانیه به ویژه میلاد مسعود منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) تعداد 170  مجموعه جهیزیه از سوی موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر به نوعروسان خانواده‌های بی‌بضاعت در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان و اردبیل اهدا خواهد شد.

مسوول امورخیریه موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر در مورد این کاروان پر مهر گفت: به مناسبت گرامی‌داشت ایام شعبانیه و میلاد مسعود منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج)، 170 مجموعه جهیزیه به نوعروسان خانواده‌های بی‌بضاعت در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان و اردبیل اهدا خواهد شد كه این اقدام در راستای حمایت از خانواده های نیازمند و برای رفع فقر و نگرانی خانواده‌های مستضعف برای تامین جهیزیه فرزندان‌شان است.
محمدرضایوسفی با اشاره به این نکته که تهیه جهیزیه برای نوعروسان نیازمند یك سنت حسنه  است، افزود: حضور این موسسه در عرصه كمك به نیازمندان مثال زدنی است و جوانان خیّر در این عرصه همیشه  پیشگام  بوده است.
  وی اضافه کرد موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر به عنوان یک بازوی قوی در جهت خدمت رسانی به قشر محروم و مستضعف جامعه فعالیت های مطلوبی ارایه کرده است.
مسوول امورخیریه موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر با اشاره به این نكته كه مشاركت در امور خیر، از اولویت های این موسسه می باشد، افزود: بخش زیادی از سود حاصله از فعالیت های این موسسه صرف امور خیریه می شود.
وی اهداء 170 فقره جهیزیه به نوعروسان نیازمند را همزمان با میلاد امام دوازدهم(عج)، در این راستا عنوان كرد و افزود: این موسسه هر سال به تعداد کثیری از زوج های نیازمند جهیزیه اهداء می کند كه امسال هم مبادرت به تهیه جهیزیه به افراد نیازمند نموده ایم.
یوسفی با تاکید بر این‌که اعطای این جهیزیه‌ها نه به صورت تبلیغاتی بلکه با حفظ شان و آبروی خانواده‌های عزیز و نیازمند انجام می‌پذیرد و در این کار تمام مسایل عرفی جامعه لحاظ می‌گردد، گفت: از این‌که بانی خیر برای آغاز زندگی این جوانان هستیم خداوند را شاکریم و امیدواریم در سال‌های آینده ضمن ادامه‌ی این روند خانواده‌های بیشتری تحت پوشش امور خیریه‌ی این موسسه قرار گیرند.


جوانان خیر به زبانهای دیگر
صفحات سایت
تعداد کل صفحات : 0