به  سرای جوانان خیر خوش آمدی امیدوارم لحظات خوبی را در اینجا سپری كنی نظرم یادت نره
ثبت شده در سایت ساماندهی


ما بر این باور هستیم که باید بهترین باشیم و این تعهدی است که ما نسبت به کار داریم و بر این اساس عمل می کنیم. آرمان و باورهای ما راه آینده را تعیین می نماید. آرمان بلند ما این است:

موسسه جوانان خیّر جهانی خواهد شد

باورهای ما مسیر آینده را برای تحقق این آرمان بزرگ مشخص می نماید. ما باور داریم که:
1. خدا؛ جهت همه کارها و برنامه های ما خداست و در همه امور به او تکیه داریم.
2. کارکنان؛ ارزشمندترین سرمایه سازمان برای رسیدن به موفقیت کارکنان می باشند.
3. مشتری؛ دلیل وجودی سازمان ما برطرف نمودن خواسته های مشتریان است.
4. کیفیت فراگیر؛ تنها راه ماندن در عرصه رقابت کیفیت می باشد که شامل کیفیت خدمات و کیفیت فرایندهای کاری می باشد.
5. نوآوری و خلاقیت؛ ارایه خلاقانه ترین طرحها و خدمات مالی مزیّت اصلی ما است.
ما نسبت به آنچه می توانیم بکنیم به خود می بالیم، مایه افتخار ما این است که بگوییم چه هستیم و چه می خواهیم بشویم. ما با دیگران تفاوت داریم و به این گفته اهمیت قائل هستیم. ما بر این باوریم که نه تنها باید جهانی بشویم بلکه باید در جهان اولین و بهترین باشیم چرا که خواستن، توانستن است و ما می توانیم. 

منشور اخلاقی جوانان خیر

1 - ما كاركنان موسسه معتقدیم كه: برخورد خوش،  رعایت ادب، احترام، امانتداری، صداقت، تكریم توام با رفتاری صمیمانه و دوستانه در برخورد با مشتریان و ارباب رجوع وظیفه ماست.
2-  ما كاركنان موسسه معتقدیم كه: گره گشایی از مشكلات مردم هدف اصلی ماست.
3-  ما كاركنان موسسه معتقدیم كه: با انضباط مالی،  از اموال و امكانات موسسه در جهت نیل به اهداف پیش‌بینی‌شده به نحو مناسب و مطلوب بهره‌برداری نموده و در هر زمان و مكان مدافع منافع مردم باشیم.
4-  ما كاركنان موسسه معتقدیم كه: زمان گران‌بهاترین دارایی مشتریان بوده و با توجه به امكانات و نیروی انسانی،  تلاش می‌كنیم در كم‌ترین زمان پاسخ‌گوی مشتریان باشیم.
5-  ما كاركنان موسسه معتقدیم كه: در صورت شكایت وابراز نارضایتی از خدمات موسسه به شكایات در سریع‌ترین زمان رسیدگی شود.
6-  ما كاركنان موسسه معتقدیم كه: هدف ما پرورش تعلقات سازمانی در خود و احترام به همکاران در راستای کرامت و رضایت خداوند عزّوجلّ و خلق اوست.
7-  ما كاركنان موسسه معتقدیم كه:  استفاده از انتقادات و نظرات سازنده مردم و مراجعان به عنوان یك فرصت كلیدی برای موسسه بوده و خود را ملزم به قبول آن‌ها می‌دانیم.
8- ما كاركنان موسسه معتقدیم كه:  محیط موسسه باید امن پاكیزه، آراسته، منظم و راحت باشد.
9-  ما كاركنان موسسه معتقدیم كه: با استفاده از فن‌آوری‌های روز و خدمات ویژه در حد توان، روزآمدترین خدمات را در چهارچوب قوانین موسسه ارایه نماییم.
10- و بالاخره ما كاركنان موسسه معتقدیم كه: جلب رضایت مشتریان و تلاش درجهت انجام وظیفه، حل مشكلات مالی مردم و توجه مشتاقانه به نظرات و دیدگاه‌ها و احترام به انتقادات و پیشنهادات آنان آرمان نهایی ماست.


جوانان خیر به زبانهای دیگر
صفحات سایت
تعداد کل صفحات : 0          
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic